Oznámení

Společenské iniciativy

Kradex ve prospěch rozvoje elektronického průmyslu a podpory společenských aktivit

Jako výrobce chápeme, jak důležité je přispět k rozvoji trhu. Každý den v naší práci i mimo ni čelíme výzvám, které před nás klade moderní svět. Víme také, jakým překážkám čelí mladí lidé při výběru své profesní dráhy.


Oceňujeme odhodlání a úsilí, s nímž mladá generace získává znalosti a zkušenosti, které se, jak věříme, v budoucnu vyplatí a stanou se přínosem pro celé odvětví. Jsme si vědomi toho, že takové úsilí vyžaduje spoustu práce, a že je dobré podpořit ty, kteří se navzdory různým nástrahám osudu snaží dosáhnout svých cílů.


Za účelem podpory těchto snah se připojujeme k různým iniciativám vysokých i středních škol a organizátorů soutěží nebo k jiným akcím pořádaným milovníky a fanoušky elektroniky.

Elvic - jednomístné elektrické vozidlo

Elvic je jednomístné elektrické vozidlo vyvinuté studenty Katedry elektrotechniky a informatiky a Fakulty strojního inženýrství lublinské Polytechniky, kteří nás požádali o podporu. Naše krabičky již vyrazily projekt podpořit a my se těšíme na jejich účast na Shell Eco Marathon 2017 v Londýně.

Zobrazit více
Elvic - jednomístné elektrické vozidlo

Projekt Orion

Projekt Orion je projekt vozítka na Mars, vyvinutého studenty lublinské Polytechniky, na jehož stavbu byly použity naše krabičky, které jsme velmi rádi do projektu věnovali. Práce probíhaly v rámci vědeckého zájmového kroužku Microchip, který organizačně spadá pod Ústav elektroniky a informačních technologií na Fakultě elektrotechniky a informatiky lublinské Polytechniky. Díky velkému nasazení všech tvůrců se vozítko zúčastnilo závodů robotických vozítek na Mars European Rover Challenge a v roce 2015 se umístilo kolem 20. místa.

Zobrazit více
Projekt Orion

Podpora školy

V prosinci 2017 jsme předali sdružení Elektrotechnických škol ve městě Gorzów Wielkopolski balíčky s našimi krabičkami, určenými pro podporu praktické výuky. Podpora studentů při jejich cestě za poznáním a získáváním praktických zkušeností je důležitou součástí našich iniciativ.

Zobrazit více
Podpora školy

Podpora pro Sterowanie24

Již téměř 3 roky podporujeme činnost velmi nápaditého týmu Sterowanie24. Naše krabičky byly mimo jiné součástí vánočního betlému, který uživatelé ovládali přes internet nebo dálkově ovládaného WiFi vozidla.

Zobrazit více
Podpora pro Sterowanie24
Oznamovací formulář

Poskytujeme podporu vybraným projektům.