Oznámení

Due to the constantly growing number of retail orders for single enclosures, which customers duplicate every few days, from 01/08/2021 we are forced to introduce a handling fee of PLN 30.75 gross (PLN 25.00 net) for orders with a value below PLN 250 net (PLN 307.5 gross). Please think over your purchasing needs and, if possible, combine them into one order. The purpose of this decision is to shorten the lead time for all orders.

The fee is valid until further notice and applies only to product orders . Our services contracts are not covered by it.

O FIRMĚ

ISO

Od svého vzniku přikládá Kradex velký význam vývoji a péči o kvalitu produktů i služeb pro zákazníky.

Toto úsilí bylo v roce 2016 potvrzeno zavedením certifikátu ISO 9001. Procesy v naší společnosti splňují nejvyšší standardy. Potřeby a spokojenost zákazníků jsou klíčovým prvkem naší každodenní práce.

Všichni naši zaměstnanci se na všech pracovištích snaží pracovat na dalším rozvoji společnosti na základě míry spokojenosti našich zákazníků. Investice do moderního strojového parku, který zohledňuje také environmentální aspekty a kontinuální optimalizace procesů, patří mezi aktivity prováděné v rámci vysokých standardů. Záleží nám také na toku informací, který ovlivňuje nejen vnitřní struktury, ale i naše zákazníky.