Oznámení

Due to the constantly growing number of retail orders for single enclosures, which customers duplicate every few days, from 01/08/2021 we are forced to introduce a handling fee of PLN 30.75 gross (PLN 25.00 net) for orders with a value below PLN 250 net (PLN 307.5 gross). Please think over your purchasing needs and, if possible, combine them into one order. The purpose of this decision is to shorten the lead time for all orders.

The fee is valid until further notice and applies only to product orders . Our services contracts are not covered by it.

Projekty v našich krabičkách

Kradex nabízí podporu při realizaci projektů

V rámci naší nabídky nabízíme našim zákazníkům také věcnou podporu.


Týká se to jak těch, kteří již mají část komponent na realizaci projektu, na kterých chtějí založit další aktivity, tak i těch zákazníků, kteří stojí teprve na začátku procesu vývoje produktu, kde má být krabička použita.

Ovladač

Pomohli jsme zákazníkovi připravit produkt: namontovali jsme krabičku z naší katalogové nabídky (Z46), vyfrézovali jsme otvory správného tvaru, na víko jsme připevnili sloupky, ke kterým je připevněná deska s tlačítky a displejem. Do budoucna budou sloupky lepené nebo svařované.

Zobrazit více
Ovladač