Oznámení

Due to the constantly growing number of retail orders for single enclosures, which customers duplicate every few days, from 01/08/2021 we are forced to introduce a handling fee of PLN 30.75 gross (PLN 25.00 net) for orders with a value below PLN 250 net (PLN 307.5 gross). Please think over your purchasing needs and, if possible, combine them into one order. The purpose of this decision is to shorten the lead time for all orders.

The fee is valid until further notice and applies only to product orders . Our services contracts are not covered by it.

Kariéra

Společnost tvoří lidé, to díky nim se z budov, výrobních hal a kanceláří stává místo, kde se společné úsilí mění ve společný úspěch.

Připojte se k nám

Náborový proces

  • Vámi zaslanou kandidaturu analyzujeme z hlediska požadavků, které jsou na dané pracovní místo kladeny.
  • Domluvíme si s Vámi schůzku v sídle naší společnosti. Během schůzky můžeme uchazeče blíže poznat a zároveň mu představit požadavky kladené na dané pracovní místo. Během setkání testujeme také další schopnosti, jako jsou: znalost cizích jazyků, znalosti v dané oblasti související s pracovním místem a celkovou osobnost.
  • V poslední fází náboru předkládáme vybranému uchazeči naši pracovní nabídku.

Aktuální volná pracovní místa

Zanechte svůj životopis

Pokud chcete začít svou kariéru v Kradexu na jiné pozici, zašlete nám prosím svůj životopis na adresu:

rekrutacja@kradex.com.pl

s poznámkou:
„V souladu s čl. 6 odst. 1 písm. a) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů ze dne 27. dubna 2016 (Úř. Věst. EU L 119 ze dne 4. 5. 2016) souhlasím se zpracováním svých osobních údajů pro současný i budoucí nábor."

Budeme kontaktovat vybrané kandidáty.