Oznámení

Due to the constantly growing number of retail orders for single enclosures, which customers duplicate every few days, from 01/08/2021 we are forced to introduce a handling fee of PLN 30.75 gross (PLN 25.00 net) for orders with a value below PLN 250 net (PLN 307.5 gross). Please think over your purchasing needs and, if possible, combine them into one order. The purpose of this decision is to shorten the lead time for all orders.

The fee is valid until further notice and applies only to product orders . Our services contracts are not covered by it.

O FIRMĚ

SPOLUPRÁCE

Velmi důležitým prvkem prodejní strategie naší společnosti je neustálá práce na rozšiřování řad našich zákazníků.
Naše aktivity se zaměřují na tuzemské i zahraniční zákazníky.

Jsme otevřeni spolupráci zejména na nových projektech, které vyžadují přípravu nové krabičky od základu. Pro výrobce jsme připravili speciální podmínky, které jim mají pomoci s implementací.

Stáhnout prospekt pro výrobce

Podporujeme také distributory tím, že jim poskytujeme potřebné materiály a nabízíme speciální podmínky. Pomáháme jim také dosáhnout prodejních cílů našich produktů.

Stáhnout prospekt pro distributory

Jak pracujeme

Při naší práci se snažíme především porozumět potřebám našich zákazníků. Domníváme se, že je to nejdůležitější východisko pro dobrou, poctivou a efektivní spolupráci.

Kromě nepřetržitého servisu prostřednictvím naší kanceláře, kde zákazníci najdou podporu a mohou být rychle přesměrováni na správné oddělení, nabízíme také technickou podporu k našim produktům.

Chápeme rovněž, jak je čas našich zákazníků vzácný, takže v případě složitějších rozhovorů, které vyžadují speciální ujednání je Vám k dispozici i náš mobilní obchodník a v případech vyžadujících obchodní a projektovou podporu na vyšší úrovni také náš obchodní ředitel.

Tyto aktivity podporuje také naše marketingové oddělení, které pomáhá při propagaci produktů.

Většina krabiček z katalogu je k dispozici „okamžitě". U rozměrnějších krabiček může dojít k prodloužení čekací doby až na 10 pracovních dnů. Prodloužené lhůty platí také v případě, že si zákazník přeje zakoupit nefóliované krabičky.

Zobrazit katalogovou nabídku

Průměrná dodací doba se pohybuje mezi 10 až 15 pracovními dny.

Zobrazit katalogovou nabídku

V závislosti na míře pokročilosti nového projektu předloženého zákazníkem může proces vývoje a výroby formy trvat několik měsíců. Výroba hotových krytů pak obvykle trvá zhruba 10 pracovních dnů.

Zobrazit katalogovou nabídku

U nových zakázek činí dodací doba, tj. příprava dokumentace a prototypu 3 až 5 dnů. Po schválení trvá výroba objednané dávky 7 až 10 pracovních dnů.

Zobrazit katalogovou nabídku

Výše uvedené dodací doby jsou pouze orientační, nejsou nikterak závazné. Všechny realizace závisí na mnoha faktorech, jako je složitost dané objednávky, ale také na nezávislých a nepředvídatelných faktorech.

Zásady, kterými se řídíme:

  • včasná realizace objednávek a zakázek
  • podpora mladší generace při získávání znalostí a zdokonalovaní v oblasti elektroniky
  • spolehlivost
  • rychlé a spolehlivé vyřizování reklamací
  • rychlá reakce na dotazy zákazníků
  • vycházení vstříc potřebám našich zákazníků, jakož i celého trhu
  • nasazení