Z64J ABS: Krabičky pro napájecí zdroje
| Č. výrobku: | Z64 |
| Kategorie | Krabičky pro napájecí zdroje |
| Typ | Plná |
| Materiál | ABS |
| Varianta | Bez těsnění |
| Výška | 57.0 mm |
| Šířka | 65.0 mm |
| Délka | 89.0 mm |
| Barva | Světle šedá (J) Černá |
| Třída těsnosti | IP20 |
| Třída pevnosti | IK04 |
| Příslušenství | Vrut 3/30: 2.0 ks Gumová průchodka ϕ7: 1.0 ks Kolík: 1.0 ks |
| Výrobce | KRADEX |
2.40
23.00
1.18 €
2.95 €
Včetně DPH
Sklad: 357 ks
Dostupnost: Výprodej - 60 %