Z61: Krabičky speciální ostatní
| Č. výrobku: | Z61 |
| Kategorie | Krabičky speciální ostatní |
| Typ | Plná |
| Materiál | ABS |
| Varianta | Bez těsnění |
| Výška | 43.0 mm |
| Šířka | 80.0 mm |
| Délka | 120.0 mm |
| Barva | Světle šedá (J) |
| Třída těsnosti | IP40 |
| Třída pevnosti | IK07 |
| Příslušenství | Vrut 3/16: 4.0 ks Vrut 3/30: 2.0 ks Gumová záslepka: 2.0 ks |
| Výrobce | KRADEX |
Dostupnost: Ověřte si u distributora