Z55 ABS: Krabičky s prostorem pro baterie
| Č. výrobku: | Z55 |
| Kategorie | Krabičky s prostorem pro baterie |
| Typ | Plná |
| Materiál | ABS |
| Varianta | Bez těsnění |
| Výška | 28.0 mm |
| Šířka | 63.0 mm |
| Délka | 104.0 mm |
| Barva | Světle šedá (J) Černá |
| Třída těsnosti | IP10 |
| Třída pevnosti | IK05 |
| Příslušenství | Vrut 3/22: 1.0 ks |
| Výrobce | KRADEX |
Dostupnost: Zvolte možnost výrobku pro aktualizaci dostupnosti