Z63 ABS: Krabičky barevné poloprůsvitné
| Č. výrobku: | Z63 |
| Kategorie | Krabičky barevné poloprůsvitné |
| Typ | Plná |
| Materiál | ABS |
| Varianta | Bez těsnění |
| Výška | 15.0 mm |
| Šířka | 17.0 mm |
| Délka | 26.0 mm |
| Barva | Černá Červená (cz) |
| Třída těsnosti | IP54 |
| Výrobce | KRADEX |
Dostupnost: Zvolte možnost výrobku pro aktualizaci dostupnosti