Z47cz ABS: Krabičky barevné poloprůsvitné
| Č. výrobku: | Z47 |
| Kategorie | Krabičky barevné poloprůsvitné |
| Typ | Plná s okem (U) Plná |
| Materiál | ABS |
| Varianta | Bez těsnění |
| Výška | 20.6 mm |
| Šířka | 40.4 mm |
| Délka | 50.2 mm |
| Barva | Světle šedá (J) Černá Červená (cz) |
| Třída těsnosti | IP54 |
| Výrobce | KRADEX |
Dostupnost: Ověřte si u distributora